Padedame klientams duomenis surinkti, parengti patogiam naudojimui, pritaikome konkretiems poreikiams, kuriame automatizuoto generalizavimo modelius.

Projektai

Pagal individualų užsakymą kuriame topografinius žemėlapius, žemėlapius logistikos kompanijoms, žemės ūkiui, turizmui ir rekreacijai, kt. Mes pasiruošę sukurti žemėlapį nuo koncepcijos iki skaitmeninių failų leidybai parengimo ir leidybos arba parengti žemėlapius naudojimui internete.

Projektai

Padedame klientams surinkti erdvinius duomenis, patys ar su partneriais vykdome įvairius matavimus duomenims sukaupti, padarome juo patogius naudoti, padedame integruoti erdvinius duomenis iš skirtingų šaltinių, pritaikome juos pagal naudotojo poreikius, integruojame į kliento sistemas arba paruošiame analizės uždaviniams spręsti.

Su partneriais vykdome aerofotografavimo darbus iš lėktuvo ar bepiločio orlaivio, apdorojame duomenis, kuriame ortofotografinius žemėlapius, vykdome darbų kontrolę. Atskira sritis yra lazerinio skenavimo iš lėktuvo darbai, kurių rezultatai gali būti efektyviai panaudoti reljefo formų kartografavimui, pastatų aukštingumui nustatyti, įvairiems su aukščiais susijusiems skaičiavimams ir analizėms.

projektai

Aktyviai tiriame erdvinių duomenų automatizavimo galimybes, palydovinių vaizdų panaudojimą žemėnaudų kartografavimui, atskirų objektų monitoringo tikslams, dalyvaujame MITA ir Europos institucijų remiamose tyrimų ir inovacijų programose.

2019, Sprendimas: Webbus.lt

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą mūsų svetainėje arba paspausdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Detalesnė informacija Privatumo politikoje